Vyhledávání

Navštivte naši prodejnu ve Vrchlabí

Máte dotaz? Zavolejte nám 733 712 107

Lesnická těžba a přibližování dřeva je naším denním chlebem

E-shop vseprolesaky.cz spadá pod Fischer TPD.

Fischer TPD vznikl v roce 1990 a v roce 2009 se transformoval do společnosti Fischer TPD s.r.o. Naše společnost nabízí služby pro majitele lesů v oblasti lesnictví, a to zejména v těžbě dřeva, přibližování a vyvážení dříví, kde se specializujeme na přibližování dříví lanovým dopravním zařízením z těžko dostupných terénů.

Dále se zabýváme komplexním zpracováním dřevní hmoty pro výrobou energetické štěpky (biopaliva) a dále pak obchodem se štěpkou i dřívím. Pro svoji činnost využíváme vlastní moderní lesní techniku, která zaručuje efektivní a ekologicky šetrnou těžbu dřeva, včetně jeho přibližování a vyvážení na libovolnou vzdálenost, tuto techniku používáme i pří výrobě energetické štěpky.

Společnost má vlastní servisní zázemí, kde provádíme opravy a servis lesní, zemědělské a dopravní techniky i pro cizí subjekty. Nově prodáváme veškeré vybavení pro přibližování a těžbu dřeva včetně příslušenství, pracovní oděvy a ochranné pomůcky prostřednictvím e-shopu. S výběrem vám rádi pomůžeme po telefonu nebo v naší kamenné prodejně.

Doprava zdarma
nad 2 500 Kč
osobní odběr
na prodejně
zboží skladem
ihned odesíláme
široký výběr profesionálního
i stylového zboží

Přihlášení

Zapomenuté heslo? Pošleme Vám nové

Vytvořit nový účet