Vyhledávání

Navštivte naši prodejnu ve Vrchlabí

Máte dotaz? Zavolejte nám 733 712 107

Pracovní kalhoty do nejnáročnějších podmínek v lese s protipořezovou úpravou


Kalhoty PSS X-treme Vectran představují vysoce výkonný produkt pro profesionální použití. Spojují hned několik vlastností jako robustnost, pohodlí při volném pohybu, prodyšnost a ochrana proti proříznutí. K dosažení bezpečnostní třídy I je zapotřebí pouze 5 vrstev (oproti 6 – 7 vrstvám u mnoha jiných kalhot).

Kvalitu oděvu zaručuje použitá vnější tkanina „Vectran“, tedy tekutý krystalický polymer s podobnou strukturou jako pavoučí hedvábí. Vectran je lehčí a méně objemný než kevlar. Vyznačuje se enormní pevností v tahu při nejnižší hmotnosti, extrémní odolností proti oděru i vysokým teplotám. Membrána na přední straně nohavic navíc chrání proti vniknutí vlhkosti.

Tenké ochranné vložky proti proříznutí přispívají k udržení oděvu bez přetížení. V kombinaci s vysokým obsahem streče na zádech nabízí komfort nejen při nošení, ale i při lezení po stromech.

Propracovaný Air System odvádí vznikající teplo pomocí ventilační mřížky v pase. Na zadní straně stehen jsou také umístěny dva velké větrací zipy, které však nepřekážejí při sezení.

Superlehký model X-treme light se pohybuje pod hranicí 1 000 g.

Pracovní kalhoty jsou dostupné s membránou ale i bez ní.

Rodinná firma  Pfeiffer Sicherheitssysteme (PSS) pracuje s trvale udržitelnými a k životnímu prostředí šetrnými technologiemi.

Doprava zdarma
nad 2 500 Kč
osobní odběr
na prodejně
zboží skladem
ihned odesíláme
široký výběr profesionálního
i stylového zboží

Přihlášení

Zapomenuté heslo? Pošleme Vám nové

Vytvořit nový účet