Prodlužovací tyč pro GTA 26
2 390 Kč
1 990 Kč
Akumulátorový prořezávač GTA 40 v sadě s 2 bateriemi AS 2, rychlonabíječkou AL 5-2 a kufříkem na nářadí: Pro profesionály v oblasti péče o stromy a keře a na stavbách.
Pokud ještě nemáte akumulátor ze systému STIHL AS nebo nabíječku, pak se vyplatí zakoupit akumulátorový prořezávač STIHL GTA 40 v sadě s 2 lithium-iontovými akumulátory STIHL AS 2 a rychlonabíječkou STIHL AL 5-2 . Obdržíte také robustní kufr na nářadí s prostorem pro GTA 40, nabíječku a až 6 akumulátorů. Díky tomu můžete ihned začít s plánovanou prací.
Akumulátorový vyžínač STIHL GTA 40 je ideální pro péči o stromy a keře, pro profesionální práce v zahradnictví a při úpravě krajiny a pro zpracování dřeva a dřevu podobných materiálů na stavbách. Nůžky STIHL GTA 40 mohou používat také vyškolení arboristé pro prořezávání v korunách stojících stromů. Ať už pro prořezávání v parcích a zahradách, prořezávání korun stromů nebo při suché výstavbě, vnitřních pracích či pokrývání střech: GTA 40 přesvědčí nejen svou kompaktní konstrukcí, nízkou hmotností a dobrým vyvážením pro přední, zadní a prořezávací řezy, ale také vysokým řezným výkonem a dlouhou dobou provozu na baterii.
Obzvláště výkonný motor EC a pilový řetěz STIHL 1/4“ PM3 jsou základem pro čistý řez a rychlý postup práce. Automatické mazání řetězu v závislosti na otáčkách je další předností pily STIHL GTA 40. Pro přesnou manipulaci má akumulátorová pila na dřevo ergonomicky tvarovanou ovládací rukojeť s ochranou rukou a horní rukojetí pro druhou ruku. Je tvarována tak, aby co nejlépe zabraňovala sklouznutí. Před ní upevněná geometrie deflektoru ve tvaru drápu navíc opticky a hapticky odděluje oblast horní rukojeti od řezací soupravy. Mechanický ovládací systém s kolébkou na obou stranách, variabilně nastavitelná rychlost řetězu, kryt řetězového kola s bočním napínáním řetězu a LED indikátor stavu nabití jsou dalšími přednostmi GTA 40. Nesmíme zapomenout: ocelová závěsná oka na obou stranách pro připevnění zařízení proti pádu - například při péči o stromy při lezení.
V našem přehledu doby chodu a nabíjení akumulátorů STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete s akumulátorovým vyžínačem STIHL GTA 40 pracovat a jak dlouho se musí akumulátory AS 2 nabíjet.
Akumulátorový vyžínač GTA 40 je určen pro profesionální použití a pro každodenní použití i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Má proto testovanou ochranu proti stříkající vodě. Její účinnost je prokázána náročnými interními testy. U modelu STIHL GTA 40 byla ochrana proti stříkající vodě, která již byla ověřena interními testy, navíc certifikována na stupeň krytí IPX4.
Poznámka: Akumulátor AS 2 je certifikován na stupeň krytí IPX4.
NENÁROČNÝ NA ÚDRŽBU A EFEKTIVNÍ. Díky kompaktní konstrukci, nízké hmotnosti a vysoké účinnosti umožňuje motor EC pracovat energeticky úsporně. Tento motor má také dlouhou životnost.
PRO SNADNÉ PLÁNOVÁNÍ. LED indikátor stavu nabití vás stisknutím tlačítka vždy informuje o zbývající kapacitě baterie. Díky tomu si můžete naplánovat pracovní dobu a baterii včas nabít.
RYCHLÉ A SNADNÉ OVLÁDÁNÍ. Díky bajonetovému zámku můžete víčko plnicího otvoru bez použití nářadí otevřít a zavřít v několika jednoduchých krocích.
PRO SNADNÉ A BEZPEČNÉ NAPÍNÁNÍ. Boční napínák řetězu umožňuje chráněné, jednoduché a rychlé napínání a výměnu řetězu. Napínací šroub se ovládá z boku přes kryt řetězového kola.
Jmenovité napětí 21,6 V
Příkon 0,52 kW
Výkon 0,41 kW
AS bateriový systém
Hmotnost 1,4 kg
Délka kolejnice 15 cm
Délka lišty 6 “
Rozteč řetězu 1/4“ P
Šířka vodicí drážky 1,1
Stupeň krytí IPX4
Řezná kapacita v kotoučích 190 PC 1)
Hladina akustického tlaku 82 dB(A)
Hladina akustického výkonu 90 dB(A)
Hodnota vibrací vlevo 4,5 m/s² 2)
Hodnota vibrací vpravo 4,2 m/s² 2)